O MNĚ

JUDr. Kamil Jelínek, Ph.D.

Pro své klienty hledám nejvýhodnější řešení a ta následně jako přesvědčivý vyjednavač prosazuji. Pokud je to nutné, neváhám se za své klienty postavit před správními orgány nebo soudy, kde naplno úročím svou dlouholetou praxi z justice a znalost tohoto prostředí.

Jsem advokátem zaměřujícím se zejména na právo veřejných zakázek, stavební právo a právo IT. Právní služby poskytuji jak klientům z veřejného, tak soukromého sektoru.

Profesní zkušenosti jsem získal v rámci svého působení na Krajském soudu v Brně a předtím v renomované advokátní kanceláři v Pardubicích. Současně působím jako vyučující na katedře Správní vědy a správního práva na Právnické fakultě Masarykovy univerzity.

Své znalosti a praktické zkušenosti předávám dále i jako lektor a přednášející – poslechlo si mě již více než 900 osob po celém Česku.

Současně aktivně publikuji odborné články a monografie – poslední z nich byla věnována problematice sdílení dat v konceptu Smart City, povinnostem zadavatelů při zadávání veřejných zakázek na IT nebo plánovacím smlouvám dle nového stavebního zákona.

Publikace

Nejnovější články

Konzultace

30 min.

ZDARMA

Na první konzultaci společně analyzujeme Vaši právní kauzu, nastíníme možná řešení a dozvíte se předpokládanou cenu poskytovaných právních služeb.

Právní služby

Hodinovou sazbu stanovím zejména s ohledem na předmět poskytovaných právních služeb a jejich odbornou a časovou náročnost. Hodinová sazba tak vždy férově reflektuje specifika každého klienta a jeho případu.

Napište mi

V případě zájmu o jakékoliv služby, můžete využít formulář níže.

Obratem Vás budu kontaktovat.